RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 049901 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 049901 3.25 Inch Inductive Capacitive Filter Electric for Kitchens
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 049901 |
| Manufacturer Part # | 049901 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 049901 Inductive Capacitive Filt Er Single Phase