RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 049831 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 049831 12 Inch Hose for Drain Pump in Durable Polymer
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 049831 |
| Manufacturer Part # | 049831 |
| Height | 3.85" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 14.05" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 049831 Hose For Drain Pump
