RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 049680 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 049680 4 Inch Wide OEM Runner for Electrolux Commercial Equipment
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 049680 |
| Manufacturer Part # | 049680 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 049680 Runner