RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 049627 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 049627 Magnet 3.7Inch Reliable Magnetic Component Non-Hazardous
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 049627 |
| Manufacturer Part # | 049627 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 049627 Magnet
