RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 049425 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 049425 4.3 Inch Brass OEM Thermo Expansion Valve for Refrigeration
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 049425 |
| Manufacturer Part # | 049425 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 2.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 049425 Valve Thermo Exp
