RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 049068 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 049068 7.3 Inch Width Enclosure Corrosion-resistant Electric Box
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 049068 |
| Manufacturer Part # | 049068 |
| Height | 4.5" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 4.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 049068 Enclosure Hoffman Box Fo R Chfp