Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 04810-003-75-16 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 04810-003-75-16 1/2 Inch Electric Globe Valve Corrosion Resistant
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 04810-003-75-16 |
| Manufacturer Part # | 04810-003-75-16 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 04810-003-75-16 Valve 1/2"npt 24vdc Globe
