RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 04730-719-06-09 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 04730-719-06-09 Clamp 2.9 Inch Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 04730-719-06-09 |
| Manufacturer Part # | 04730-719-06-09 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 04730-719-06-09 Clamp
