- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 04730-017-15-05 3.9 Inch Strainer Stainless Steel Overflow with Durability
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 04730-017-15-05 |
| Manufacturer Part # | 04730-017-15-05 |
| Height | 3.9" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 04730-017-15-05 Small Overflow Strainer, Jackson 10ab 10aprb 50
