FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn -04636-1000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn -04636-1000 4.7 Inch electric Tank Heater Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -04636-1000 |
| Manufacturer Part # | -04636-1000 |
| Height | 4.55" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -04636-1000 Tank Heater 1800w 120v