RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 046026 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 046026 Spacer Round Hole Mix Out Probe for Ice Machines
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 046026 |
| Manufacturer Part # | 046026 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 046026 Spacer Rnd Hole Mix Out Prb 35