RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 045319-B commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 045319-B 3.4 Inch OEM Piston Coax Pump for Refrigeration
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 045319-B |
| Manufacturer Part # | 045319-B |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 045319-B Piston Coax Pump