Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 04517.15 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 04517.15 Stop Door for Cma Dishmachines with Stainless Steel Design
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 04517.15 |
| Manufacturer Part # | 04517.15 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 04517.15 Cma Cma-180uc Gl-x L-1x L-1x16
