RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 043395 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 043395 1/2 Inch NPT Valve Flow Control Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 043395 |
| Manufacturer Part # | 043395 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 1.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 043395 Valve Flow Control 1/2" Npt