RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 04320-004-09-56 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 04320-004-09-56 6 Inch OEM Complete Chemical Pump Assembly with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 04320-004-09-56 |
| Manufacturer Part # | 04320-004-09-56 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 04320-004-09-56 Complete Chemical Pump Assembly
