RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 04314.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 04314.0001 OEM Thermostat for Coffee and Beverage Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 04314.0001 |
| Manufacturer Part # | 04314.0001 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 04314.0001 Thermostat Bunn