RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 04305.10 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 04305.10 1.25 Inch Red Silicone Gasket with High-Temperature Resistance
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 04305.10 |
| Manufacturer Part # | 04305.10 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 04305.10 Red Silicone Gasket 1/16thick
