RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 04221.0000 (OEM) coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 04221.0000 Gasket Tank Lid 6.7 Inch Rubber for Bunn Beverage Units
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 04221.0000 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 04221.0000 (OEM) |
| Height | 0.45" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 04221.0000 (OEM) Gasket Tank Lid
