Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 04200019 4 Inch Electric Relay 25 Amp OEM for Espresso Equipment
Item:
#1509433
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 04200019 |
| Manufacturer Part # | 04200019 |
| Height | 2.4" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 04200019 4 Inch Electric Relay 25 Amp OEM for Espresso Equipment
$156.96
Unit price
/
Unavailable
