- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 04171 12 Inch Door Inner Cover to Cleveland OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 04171 |
| Manufacturer Part # | 04171 |
| Height | 0.35" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 15.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 04171 Door Inner Conv.3 Pan