RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 04167.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 04167.0000 2.1 Inch Thermal Cut Off Electric Safety Device
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 04167.0000 |
| Manufacturer Part # | 04167.0000 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 04167.0000 Thermal Cut Off W/lead(120v)