RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 041575 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 041575 3 Inch OEM Belt Ax31 - Available for Taylor Freezer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 041575 |
| Manufacturer Part # | 041575 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 041575 Belt Ax31