RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 041182 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 041182 3.9 Inch Plastic Beater Fcb Pressurized for Commercial Freezers
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 041182 |
| Manufacturer Part # | 041182 |
| Height | 3.65" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 16.1" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 041182 Plastic Beater Fcb Pressurized