RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 04109.00 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 04109.00 6 Inch Sump Heater Kit Electric for L1 C L Models
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 04109.00 |
| Manufacturer Part # | 04109.00 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 04109.00 Sump Heater Kit For L1 C L 1x
