- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen 040810 11/16 Inch Brass Burner Jet 2 Air Holes Cap #71
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 040810 |
| Manufacturer Part # | 040810 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 040810 Brass Burner Jet Thread 1/8" Mpt, [ 11/16" Dia ] Brass [ Orifice - #71 ] Cap 7 Slots, , 2 Air Holes 2-3/16" Long, Cap Only # 26-1798, Groen
