RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 04067.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 04067.0001 1.35 Inch Lighted Toggle Switch Electric Red
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 04067.0001 |
| Manufacturer Part # | 04067.0001 |
| Height | 1" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 04067.0001 Switch On/off Lighted Red 120v
