RestaurantSupply.com is your trusted source for Hussmann cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Hussmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hussmann 0403363 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hussmann 0403363 5 Inch Shelve Clip Corrosion-Resistant OEM Part
| Manufacturer | Hussmann |
|---|---|
| Model Number | 0403363 |
| Manufacturer Part # | 0403363 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hussmann 0403363 Shelve Clip
