RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 04002-1000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 04002-1000 5/8 Inch Round Foot with Hole Hard Rubber Black
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 04002-1000 |
| Manufacturer Part # | 04002-1000 |
| Height | 6" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 04002-1000 Foot. Each, 5/8 W X 5/8 H W/ Screws & 1 Nut .62" Dia X .62" Ht, 5/8" Dia. [ Stud Recessed Hole For Screw ] [ Black ], [material Hard Rubber] [ Type Foot Round ] With Hole, Plug [ General Use ], Bunn-o-matic, Coffee Brewer A10 Lx., Series F Fl Fwr., Warmer Shp Shs Swp Sws.
