RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040005672 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 040005672 8.25 Inch Ice Ramp Stainless Steel Durable Commercial Use
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040005672 |
| Manufacturer Part # | 040005672 |
| Height | 1.65" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040005672 Ice Ramp
