RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040004164 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 040004164 10 Inch Electric Fan Motor for Refrigeration
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040004164 |
| Manufacturer Part # | 040004164 |
| Height | 5.2" |
| Width | 10.55" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 2.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040004164 Motor Fan 240v 50/60 H Z
