Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040003921 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 040003921 11 Inch Air Filter Ice Machine OEM Synthetic Fiber
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040003921 |
| Manufacturer Part # | 040003921 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040003921 Air Filter K270
