Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040003916 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 040003916 7.7 Inch Air Filter K170 for Manitowoc Ice Machines
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040003916 |
| Manufacturer Part # | 040003916 |
| Height | 0.65" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040003916 Air Filter K170
