Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040002778 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 040002778 Air-Cooled Ice Maker Crescent Ice Undercounter Stainless Steel
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040002778 |
| Manufacturer Part # | 040002778 |
| Height | 10.65" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 24.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040002778 Nek6181gk 208 230v 60hz