RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 04000185 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 04000185 3 Inch Stainless Steel Breaker Strip to Protect Wiring
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 04000185 |
| Manufacturer Part # | 04000185 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 21.63" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 04000185 Breaker Strip (2) 10.25 (2) 20.25 Pieces
