RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040001773 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 040001773 1.1 Inch Stainless Steel Rail Right Hand Cabinet Mount
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040001773 |
| Manufacturer Part # | 040001773 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040001773 Rail Rh Cabinet Mount