RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 04000104 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 04000104 4.7 Inch Low Lead Faucet Dipper Well Stainless Steel and Compact
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 04000104 |
| Manufacturer Part # | 04000104 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 04000104 Faucet Dipper Well Low Lead
