- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 04000091 5.45 Inch Gasket Freezer Lid Gasket Free with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 04000091 |
| Manufacturer Part # | 04000091 |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 04000091 Gasket Freezer Lid Fra 24 Frb 24 Di
