Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 040000691 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 040000691 6.4 Inch Water Inlet Fitting for Manitowoc Ice Machines
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 040000691 |
| Manufacturer Part # | 040000691 |
| Height | 2.25" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 040000691 Kit Evap Water Inlet Fi Tting
