RestaurantSupply.com is your trusted source for Somerset steam table accessories.
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 0400-211 steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Somerset 0400-211 12 Inch Drive Disc Top with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 0400-211 |
| Manufacturer Part # | 0400-211 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 0400-211 Drive Disc Top