Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 04.ZZ0610.001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 04.ZZ0610.001 Power Cable 1 Inch Copper Insulation for Foodservice
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 04.ZZ0610.001 |
| Manufacturer Part # | 04.ZZ0610.001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 04.ZZ0610.001 Power Cable