RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 04.ZZ0596.001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 04.ZZ0596.001 10 Inch Power Cable 15amp ETL for Kitchen Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 04.ZZ0596.001 |
| Manufacturer Part # | 04.ZZ0596.001 |
| Height | 1.4" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 04.ZZ0596.001 15amp Etl Cable Spm
