RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04-54-079-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04-54-079-00 2.25 Inch Left Hand Drawer Slide Steel - Medium Duty
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04-54-079-00 |
| Manufacturer Part # | 04-54-079-00 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04-54-079-00 Drawer Slide Lh Mid Prof
