RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.42.007.00 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.42.007.00 11qt Pan Stainless Steel Food Holding Container
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.42.007.00 |
| Manufacturer Part # | 04.42.007.00 |
| Height | 6.55" |
| Width | 12.2" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.42.007.00 Pan 11qt S/s