RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.40.105.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.40.105.00 16 Inch Side Glass Impact Resistant with Stainless Steel Edges
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.40.105.00 |
| Manufacturer Part # | 04.40.105.00 |
| Height | 2" |
| Width | 16" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 7.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.40.105.00 Grcd Xp Side Glass