RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.40.067.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.40.067.00 21 Inch Glass Front with Edging Stainless Steel Display
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.40.067.00 |
| Manufacturer Part # | 04.40.067.00 |
| Height | 9" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.40.067.00 Grhd 4p Glass Front W/ Edging