RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.37.091.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.37.091.00 2.5 Inch End Cover Electric Wire Bar
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.37.091.00 |
| Manufacturer Part # | 04.37.091.00 |
| Height | 1.88" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.69" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.37.091.00 End Cvr 2.375" Wir Bar . 26 Ele
