RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco hot dog equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04-24-023 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04-24-023 1/4"-20 Stud Hinge Pin Replacement for Hatco Units
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04-24-023 |
| Manufacturer Part # | 04-24-023 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04-24-023 Hinge Pin 1/4"-20 Stud X 3/8" Dia Screwdriver Slot On, End., Hatco Fdw
