RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.22.407.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.22.407.00 13 Inch Stainless Steel Hot Food Enclosure with Descriptors
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.22.407.00 |
| Manufacturer Part # | 04.22.407.00 |
| Height | 2.5" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 21.2" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.22.407.00 Grhdh Single Pan Encl
