RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.17.823.06 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.17.823.06 25 Inch Outer Top Panel Silver Gray OEM
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.17.823.06 |
| Manufacturer Part # | 04.17.823.06 |
| Height | 4" |
| Width | 25" |
| Depth | 29" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.17.823.06 Outer Top Fshc 7 Silver Gray