RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.17.641.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.17.641.00 20 Inch Four Tier Circle Rack with stainless steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.17.641.00 |
| Manufacturer Part # | 04.17.641.00 |
| Height | 14.2" |
| Width | 20.1" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 4.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.17.641.00 Fsdt 4 Tier Circle Rack W/ret
